Studenci rządzą w Mieście!

Studenci przejęli władzę w Jeleniej Górze. Przez dwa dni (22 i 23 maja) będą grillować, bawić się na koncertach i wybierać Miss Ziemi Jeleniogórskiej. Na koncertach zagrają Donatan i Cleo, Mesajah, Trzeci Wymiar oraz inne zespoły.

Dziś studenci przemaszerowali przez miasto, na Placu Ratuszowym z rąk prezydenta Marcina Zawiły odebrali klucz do miasta. 

Wieczorem na błoniach koło wieży widokowej Grzybek zaplanowano pierwsze koncerty. Gwiazdą będą Donatan i Cleo, a wstęp na koncerty jest wolny. 


Donatan, Cleo i Mesajah 
Donatan i Cleo stali się bardzo popularni po ukazaniu się na rynku muzycznym albumu „Równonoc. Słowiańska dusza”. W tym roku reprezentowali Polskę z utworem „My Słowianie” na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji, organizowanym w Kopenhadze. 

Z juwenaliową publicznością będą bawić się także Mesajah, Łąki Łan, Trzeci Wymiar i Letni Chamski Podryw. 
Mesajah, to bardzo utalentowany i obdarzony niezwykłą urodą wokalista grupy Natural Dread Killaz (NDK). Ich koncerty zaplanowano na 23 maja od godz. 18. W przerwie między koncertami zorganizowany zostanie konkurs na Miss Ziemi Jeleniogórskiej, a wieczorem impreza przeniesie się do klubu Orient Express i tam potrwa do białego rana. 


Juwenalia Jelenia Góra 2014 - Program


Miejsce: Błonia Jeleniogórskie poniżej popularnego „Grzybka” 
22.05.3014 r. 
13.00 Przemarsz orszaku przez miasto 
14.00 Gry - konkursy - występy lokalnych zespołów 
18.30 Oficjalne otwarcie Juwenaliów 
wystąpią: Mesajah oraz Donatan&Cleo wraz ze swoim hitem "My Słowianie" 
Dyskoteka przy muzyce DJ 

23.05.2014 r. 

14.00 Gry - konkursy - występy lokalnych zespołów 

Koncert Letni Chamski Podryw 
Koncert

Łąki Łan 
Dyskoteka z DJ do 3:00 

Galeria: 

 

Kalendarz FB