informacje prasowe

VI Półmaraton Jeleniogórski. Taniej z wózkiem i po sześćdziesiątce

Półmaraton Jeleniogórski to również bieg na dystansie 10 km - VI Jeleniogórska Dziesiątka. I na tym właśnie dystansie będziemy mieli dodatkową kategorię: Mama i Tata z wózkiem.

Gramy z WOŚP

Prezydent Marcin Zawiła przekaże na licytację replikę miecza samurajskiego

I Jeleniogórski Polonez Maturzystów

Wydarzenie, które rozpocznie się 5 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 na jeleniogórskim Placu Ratuszowym ma charakter międzyszkolny, a do udziału zaproszono tegorocznych maturzystów jeleniogórskich szkół.

Inwentaryzacja systemów grzewczych

Ostatnie, wietrzne dni sprawiły, że w Kotlinie Jeleniogórskiej nie odczuwa się skutków ogrzewania domów piecami węglowymi i koksowymi. To jednak nie znaczy, że zniknął problem.

Doposażenie placówek oświatowych

Osiem projektów „szkolnych”, mających na celu doposażenie placówek oświatowych w sprzęt informatycznych realizowanych jest przez Miasto Jelenia Góra.

Otwarcie mostu w ciągu ulicy Cervi

22.12. (w piątek) zostanie otwarty most w ciągu ulicy Cervi, co oznacza przywrócenie ruchu przez ten newralgiczny dla komunikacji miejskiej punkt i wygodniejszy dojazd do „Term Cieplickich”

26 rocznica powołania do życia Euroregionu NYSA

Dziś (21.12.) przypada okrągła rocznica oficjalnego powołania do życia „Euroregionu NYSA”

W Jeleniej Górze powstanie pierwsza elektrownia fotowoltaiczna w Polsce

W Jeleniej Górze powstanie pierwsza designerska elektrownia fotowoltaiczna w Polsce. 30 tys. paneli zostanie ułożonych w kształt symbolu miasta - jelonka

Polacy na Mistrzostwach w Ameryce Południowej

Odbywające się co 2 lata Mistrzostwa Świata we freestyle’u kajakowym, rozegrano w tym roku w Argentynie. Na przełomie listopada i grudnia w miejscowości San Juan odbyła się najważniejsza impreza freestyle’u kajakowego

Subscribe to RSS - informacje prasowe

 

Kalendarz FB